İngiltere Yerleşim Vizesi


Eklenme Tarihi: 2019-10-15 13:42:33

İngiltere'de oturum iznine sahip kişilerin eş ve çocukları, anne-babaları, beraber yaşadıkları partnerleri, nişanlıları ve diğer akrabaları İngiltere Yerleşim Vizesi başvurusu yapabilirler. 

İngiltere Yerleşim Vizesi

Benzer şekilde İngiltere Ankara Antlaşması Vize sahipleri ile İngiliz veya AB Vatandaşları yahut İngiltere'ye iltica etmiş kişilerin ailelerinin İngiltere'ye gelmesi ve aile birliğinin sağlanması amacıyla aile bireyleri için İngiltere Yerleşim Vizesi başvurusu yapılabilir.

İngiltere Yerleşim Vizesi kendi içerisinde alt kategorilere ayrılmaktadır. İngiltere Yerleşim Vizesi türleri Evli Çiftler, Evli Olmayan Çiftler, Nişanlılar, Çocuklar, Anne-Baba ve Diğer Akrabalar için farklılık göstermektedir. İngiltere Yerleşim Vizesi türleri hakkında bilgi için İngiltere Yerleşim Vizeleri sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İngiltere Yerleşim Vizesi başvuruları oldukça dikkatle hazırlanması gereken başvurulardır. Konsolosluk vize memuru tarafından detaylıca incelenen İngiltere Yerleşim Vizesi başvuruları en ufak bir hata, eksik veya yanlış anlaşılma olması halinde ret ile sonuçlanmaktadır. Hem vize maliyetleri hem de başvuru sürecinde yaşanan stres sebebiyle maddi ve manevi olarak yıpranan İngiltere Yerleşim Vizesi başvuru sahipleri ret sonucuyla karşılaştıklarında ise oldukça büyük bir hüsran yaşamaktadırlar.  Dolayısıyla İngiltere Yerleşim Vizesi başvurusu esnasında bir uzmandan profesyonel danışmanlık hizmeti almak, süreç boyunca stresi ve yıpranmayı minimize etmek, pek çok hata ve eksiğin tamamlanarak yanlış anlaşılmaların önüne geçerek başvurunun olumlu sonuçlanması açısından çok önemlidir.

İngiltere Yerleşim Vizesi başvuruları süresince danışmanlık hizmeti firmalar tarafından sağlanmaktadır. Başvuru dosyasının takip ve teslimi yine firmalarca yapılmaktadır. İngiltere Yerleşim Vizesi başvurularında herhangi bir sebeple ret ile karşılaşılması halinde redde itiraz ve dava işlemleri ile ilgili hizmet de firma aracılığıyla sağlanmaktadır.

İngiltere Yerleşim Vizeleri hakkında detaylı bilgi için İngiltere Yerleşim Vizeleri sayfasını ziyaret edebilir veya iletişim detayları aracılığıyla firmayla irtibata geçebilir uzmanlarla görüşebilirsiniz.

"İngiltere Yerleşim Vizesi" sayfası 1779 defa okundu