Sıkça Sorulan Sorular


6 Aylik İngiltere Vizesi Ne Kadar Zamanda Sonuçlanır?

6 aylik ingiltere vizesi başvuruları ortalama 15 gün içerisinde sonuçlanabilmektedir. Ancak İngiltere Konsolosluğunun yoğunluğuna göre bu süre uzayabilmektedir.


6 Aylık İngiltere Vizesi Ücreti 2019 Yılında Ne Kadar Olacak?

6 aylık ingiltere vizesi ücreti her yıl İngiltere’de malî dönemin sona ermesini takiben İngiliz makamlarınca değiştirilmektedir.


İngiltere Vizesi 6 Ay Mesleki Kurslar için Alınabilir mi?

İngiltere vizesi 6 ay mesleki kurslara katılım sağlamak isteyen bireyler için alınabileceği gibi dil eğitimi, turistik gezi, konferans gibi çeşitli amaçlarla da başvuru yapılabilecektir.


İngiltere Vizesi 6 Aylık Ücret Bilgisi Değişiyor mu?

İngiltere vizesi 6 aylık olarak talep eden bireylerin ödemesi gereken harçlar her yıl mali dönemin sona ermesiyle değişikliğe uğramaktadır.


5 Yıllık İngiltere Vizesi Kaç Para Ödenerek Başvuru Yapılabilen Bir Vizedir?

5 yıllık İngiltere vizesi kaç para ödenebileceğini merak eden bireyler firma uzmanları ile irtibata geçerek detaylı bilgi sahibi olabilecektir.


İngiltere Vizesi ve Londra’da Eğitim

Londra’da eğitim almak isteyen Türk vatandaşları İngiltere vizesine başvurmak zorundadırlar.


İngiltere’de Ekonomik Yapı

Kanada, Avustralya, Yeni Zelanda ve Amerika gibi çok fazla göç alan İngiltere’de ekonomi tekstil ve sanayi üzerine kurulu olup tarım ekonomisi ikinci planda bulunmaktadır.


İngiltere Yatırımcı Vizesi

Dünyanın en önemli ülkelerinden biri olan İngiltere’de yatırım yapmak istiyorsanız İngiltere yatırım vizesi almalısınız.


İngiltere Çalışma İzni Vizesi Kaç Çeşittir?

İngiltere Çalışma İzni Vizesi genel olarak çalışma vizeleri ve Ankara Antlaşması vizesi olarak ikiye ayrılır. Bu iki tür de kendi içerisinde kategorilere ayrılmıştır.


İngiltere Çalışma İzni Nedir?

İngiltere İçişleri Bakanlığı'na bağlı Göçmenlik Dairesince verilen İngiltere Çalışma İzni, kişinin İngiltere'de yasal yollarla çalışabilmesine imkan tanır.